Výstava: Lidé bez domova očima našich dětí

výstava portrétů, fotografií, kreseb

Vernisáž proběhla 29.3.2019 v 15:00 hodin.

Výstavu můžete vidět v prostorách budovy Základní umělecké školy Pavla Kalety, Český Těšín.

Lidé bez domova očima našich dětí:

je kampaň Slezské diakonie, která si klade za cíl představit lidi bez domova prostřednictvím fotografií, které překreslili žáci ze Základní umělecké školy. Každá fotografie je dále obohacena o životní příběh portrétovaného člověka.

Fotografie bezplatně pro tuto kampaň pořídila odborná fotografka paní Halina Sikorová a následně fotografie překreslili žáci Základní umělecké školy Pavla Kalety v Českém Těšíně. Nicméně bez lidí bez domova, kteří dali souhlas s pořízením a prezentací těchto fotografií, by kampaň nevznikla. Portréty lidí bez domova byly pořízeny ve službě terénního programu BETHEL Český Těšín a jedná se o uživatele této služby Slezské diakonie.