Kalendář akcí

< Školní rok 2018/2019 >
  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • duben
  • květen
  • červen
  • červenec
  • srpen
Pondělí 3.9. 00:00
ZUŠ

Zahájení školního roku 2018/2019 od 8,30 do 14,00 hod.

ZUŠ
Sobota 22.9. 19:00
Hudební obor

Mezinárodní koncert učit. smyčcového odd. ZUŠ Pavla Kalety Č. Těšín a pěveckého sboru z Polska

Kościół św. Jerzego Puńców (PL)
Pátek 28.9. 00:00
ZUŠ

Státní svátek

ZUŠ
Úterý 2.10. 16:00
Hudební obor

Den jubilantů v Horní Suché

Horní Suchá
Neděle 7.10. 16:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Hrátky s čertem“

Úterý 9.10. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Středa 10.10. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Čtvrtek 11.10. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Hrátky s čertem“

Český Těšín
Pondělí 15.10. 14:00
Taneční obor

Casting v tanečním oboru

ZUŠ
Úterý 16.10. 9:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Sněhurka“

Bohumín
Úterý 16.10. 15:00
Hudební obor

Vystoupení pro seniory Městského úřadu Český Těšín v restauraci „U Vočka“

Český Těšín
Čtvrtek 18.10. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Neděle 21.10. 18:00
Hudební obor

Mezinárodní koncert učitelů smyčcového odd. ZUŠ Pavla Kalety Č. Těšín a pěveckého sboru z Polska

náměstí v Cieszynie (PL)
Sobota 27.10. 17:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Písničkář“

Český Těšín
Neděle 28.10. 00:00
ZUŠ

Státní svátek

ZUŠ
Úterý 30.10. 17:00
Hudební obor

Reformační koncert v Třinci

Třinec
Neděle 4.11. 15:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Hrátky s čertem“

Kroměříž
Pátek 9.11. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kubo“

Český Těšín
Čtvrtek 15.11. 15:40
Hudební obor

Koncert duetu fortepianowego AHHA

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 22.11. 00:00
Hudební obor

VII. ročník klavírního festivalu „Magický klavír v proměnách času“

Opava
Pátek 23.11. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kubo“

Zašová
Sobota 24.11. 00:00
Hudební obor

Ostravská setkání s akordeonem na JKO

Ostrava
Úterý 27.11. 00:00
Hudební obor

Koncert na Pražském hradě

Praha
Úterý 27.11. 14:00
Hudební obor

Vystoupení pro bývalé zaměstnance MÚ v Českém Těšíně v Čítárně a kavárně Avion

Český Těšín
Úterý 27.11. 16:00
Hudební obor

I. Veřejný koncert nejlepších žáků školy

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 29.11. 16:00
Hudební obor

II. Veřejný koncert nejlepších žáků školy

koncertní sál ZUŠ
Pátek 30.11. 17:30
Hudební obor

Sejdeme se v adventu s rozsvícením vánočního stromu na náměstí ČSA v Českém Těšíně

Český Těšín
Neděle 2.12. 9:00
Hudební obor

Ostravská setkání u klavíru na JKO

Ostrava
Neděle 2.12. 15:30
Hudební obor

Rozsvícení vánočního stromu v Horní Suché

Horní Suchá
Úterý 4.12. 16:00
Hudební obor

Třídní a absolventský koncert žáků ze třídy řed. R. Wdówkové v koncertním sále ZUŠ

koncertní sál ZUŠ
Středa 5.12. 16:00
Hudební obor

Vystoupení smyčcového souboru ze třídy řed. R. Wdówkové na Adv. koncertě v evang. kostele Na Nivách

Český Těšín
Středa 5.12. 16:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Bohumín
Pátek 7.12. 16:00
Hudební obor

Vystoupení žákyně ze třídy Mgr. L. Kalety na Vánočním jarmarku

náměstí ČSA v Českém Těšíně
Sobota 8.12. 15:00
Hudební obor

Vánoční koncert JKO, koncertního sboru Permoník a Sboru přátel zpěvu

v kostele Povýšení sv. Kříže v v Karviné Fryštátě
Úterý 11.12. 11:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Hrátky s čertem“

ve Frenštátu pod Radhoštěm
Středa 12.12. 17:00
Hudební obor

Vánoční koncert v evangelickém kostele Na Rozvoji v Českém Těšíně

Český Těšín
Čtvrtek 13.12. 10:00
Hudební obor

Vystoupení pro Klub emerytów nauczycieli polskich v KaSS „Střelnice“

Český Těšín
Čtvrtek 13.12. 10:00
Hudební obor

Koledování v Domově pro seniory Slezské humanity v Horní Suché

Horní Suchá
Čtvrtek 13.12. 18:00
Hudební obor

Mezinárodní výstava obrazů v Galerii „Půda“

Český Těšín
Pátek 14.12. 13:00
Hudební obor

Koledování v Nemocnici v Českém Těšíně

Český Těšín
Pondělí 17.12. 00:00
Hudební obor

Koledování v MŠ a ZŠ Smilovice

Smilovice
Pondělí 17.12. 9:30
Hudební obor

Koledování ve Stacionáři Lydie a Eden

Český Těšín
Úterý 18.12. 9:00
Hudební obor

Koledování v Gerontocentru v Českém Těšíně

Český Těšín
Úterý 18.12. 12:30
Hudební obor

Koledování v ZUŠ

ZUŠ
Středa 19.12. 9:30
Hudební obor

Vánoční koledování v MŠ Na Rozvoji v Českém Těšíně

Český Těšín
Středa 19.12. 10:00
Hudební obor

Koledování v Albrechticích u Českého Těšína

Albrechtice u Českého Těšína
Středa 19.12. 10:00
Hudební obor

Vánoční koncert Gymnázia J. Božka Český Těšín v modlitebně Sboru církve bratrské

Český Těšín
Středa 19.12. 11:00
Hudební obor

Vánoční koncert Polského gymnázia im. J. Słowackiego

Český Těšín
Středa 19.12. 12:30
Hudební obor

Koledování v ZUŠ

ZUŠ
Čtvrtek 20.12. 12:30
Hudební obor

Koledování v ZUŠ

ZUŠ
Sobota 22.12. 00:00
ZUŠ

Vánoční prázdniny

ZUŠ
Čtvrtek 3.1. 00:00
ZUŠ

Zahájení výuky po vánočních prázdninách

ZUŠ
Středa 9.1. 9:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Čtvrtek 24.1. 16:00
Hudební obor

Koncert klavírního oddělení

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 31.1. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. I. Suchánkové

koncertní sál ZUŠ
Pátek 1.2. 00:00
ZUŠ

Jednodenní pololetní prázdniny

ZUŠ
Čtvrtek 7.2. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. R. Heczko a uč. D. Čapajkové

koncertní sál ZUŠ
Neděle 10.2. 15:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Hodonín
Pondělí 11.2. 00:00
ZUŠ

Jarní prázdniny

ZUŠ
Úterý 26.2. 15:00
Hudební obor

Okresní klavírní přehlídka v ZUŠ B. Smetany v Karviné

Karviná
Úterý 26.2. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert Mgr. T. Pyszka

koncertní sál ZUŠ
Středa 27.2. 00:00
Hudební obor

Městská přehlídka v dětském zpěvu lidových písní „Zpěváček 2019“

KaSS „Střelnice“ v Českém Těšíně
Čtvrtek 28.2. 9:30
Hudební obor

Absolventské prověrky klavírního oddělení

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 28.2. 18:00
Hudební obor

Akce MSK – „Sportovec roku 2018“

multifunkční hala GONG Ostrava
Pátek 1.3. 8:30
Hudební obor

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

ZUŠ B. Smetany Karviná
Neděle 3.3. 15:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Kroměříž
Pondělí 4.3. 16:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Třebíč
Středa 6.3. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Sněhurka“

Český Těšín
Čtvrtek 7.3. 9:00
Hudební obor

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín
Pátek 8.3. 16:00
Hudební obor

Vystoupení na MDŽ

Horní Suchá
Pátek 8.3. 18:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáků ze třídy BcA. D. Troszoka a uč. M. Ševčíka

modlitebna Sboru církve bratrské v Českém Těšíně
Pátek 8.3. 18:00
Hudební obor

Podvečer židovské hudby

koncertní sál ZUŠ
Úterý 12.3. 00:00
Hudební obor

Festiwal piosenki dziecięcej v Kass „Střelnice“ Český Těšín

Český Těšín
Čtvrtek 14.3. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. S. Pyszko Szarowské

koncertní sál ZUŠ
Úterý 19.3. 9:00
Hudební obor

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín
Čtvrtek 21.3. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. D. Grygierové

koncertní sál ZUŠ
Úterý 26.3. 16:00
Hudební obor

I. Absolventský koncert

koncertní sál ZUŠ
Středa 27.3. 00:00
Liternárně-dramatický obor

Krajská soutěž LDO ZUŠ v Karlových Varech

Karlovy Vary
Středa 27.3. 00:00
Hudební obor

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

ZUŠ Klimkovice
Čtvrtek 28.3. 00:00
Hudební obor

12. ročník festivalu „Máme rádi baroko“

Opava
Čtvrtek 28.3. 00:00
Hudební obor

Soutěž „Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny“

ZUŠ Příbor
Čtvrtek 28.3. 16:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáků ze třídy Mgr. M. Wierzgoń, uč. D. Kinclové a uč. A. Římana

Čítárna a kavárna Avion v Českém Těšíně
Čtvrtek 28.3. 16:30
Hudební obor

Třídní koncert uč. M. Febra

koncertní sál ZUŠ
Pátek 29.3. 00:00
Výtvarný obor

Výstava „Lidé bez domova očima našich dětí“

ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín
Sobota 30.3. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

České Budějovice
Neděle 31.3. 14:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Tábor
Pondělí 1.4. 8:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Tábor
Úterý 2.4. 16:00
Hudební obor

II. Absolventský koncert

v koncertní sál ZUŠ
Středa 3.4. 15:00
Hudební obor

Regionální přehlídka Zpěváček ze Slezska 2019

MěDK Karviná
Středa 3.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert MgA. A. Jursové a Mgr. J. Marka

Čítárně a kavárně Avion Český Těšín
Čtvrtek 4.4. 00:00
Hudební obor

Mezinárodní interpretační soutěž „Pro Bohemia Ostrava 2019“

Ostrava
Čtvrtek 4.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. M. Čudkové

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 4.4. 17:30
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáků ze třídy uč. R. Novotné

koncertní sál ZUŠ
Pátek 5.4. 00:00
Liternárně-dramatický obor

Krajská soutěž ZUŠ LDO

Rýmařov
Úterý 9.4. 00:00
Hudební obor

Krajská soutěž ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

ZUŠ Bohumín
Úterý 9.4. 8:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Sněhurka“

Karviná
Úterý 9.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. I. Mokrošové a uč. J. Čurdové

koncertní sál ZUŠ
Úterý 9.4. 18:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáka ze třídy Mgr. L. Kalety

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 11.4. 16:00
Hudební obor

Mezinárodní koncert ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín

koncertním sál ZUŠ
Pátek 12.4. 00:00
Hudební obor

Krajská klavírní přehlídka na JKO

Ostrava
Sobota 13.4. 00:00
Hudební obor

Ostravská setkání s kytarou na JKO

Ostrava
Úterý 16.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. J. Weberové

koncertní sál ZUŠ
Úterý 16.4. 18:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. J. Polakoviče

koncertní sál ZUŠ
Středa 17.4. 16:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáků ze třídy uč. D. Hampalové a Mgr. art. T. Hampaly

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 18.4. 00:00
ZUŠ

Velikonoční prázdniny

ZUŠ
Pátek 19.4. 00:00
ZUŠ

Státní svátek

ZUŠ
Pondělí 22.4. 00:00
ZUŠ

Velikonoční pondělí

ZUŠ
Úterý 23.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. M. Ševčíka

koncertní sál ZUŠ
Úterý 23.4. 16:00
Hudební obor

Koncert v Čítárně a kavárně Avion v Českém Těšíně

Český Těšín
Středa 24.4. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Čtvrtek 25.4. 00:00
Hudební obor

Kytarová soutěž Fernanda Sora ve hře na klasickou kytaru

ZUŠ Frýdek-Místek
Čtvrtek 25.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. Z. Siwka

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 25.4. 16:00
Hudební obor

Mezinárodní pěvecká soutěž „Olza Music Show“

Dom Narodowy Cieszyn
Čtvrtek 25.4. 18:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. A. Římana

koncertní sál ZUŠ
Pátek 26.4. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. V. Blažka

koncertní sál ZUŠ
Úterý 30.4. 17:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. V. Kniezkové

koncertní sál ZUŠ
Středa 1.5. 00:00
ZUŠ

Státní svátek

ZUŠ
Čtvrtek 2.5. 16:30
Hudební obor

Třídní koncert uč. H. Febrové

v koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 2.5. 18:30
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáků ze třídy J. Bystroně, P. Doležala, J. Čurdové a J. Polakoviče

koncertní sál ZUŠ
Sobota 4.5. 00:00
Hudební obor

Podvečer židovské hudby v kostele AC Oldřichovice

AC Oldřichovice
Pondělí 6.5. 18:30
Hudební obor

Třídní koncert MgA. J. Bystroně

koncertní sál ZUŠ
Úterý 7.5. 17:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. T. Treichla

koncertní sál ZUŠ
Středa 8.5. 00:00
ZUŠ

Státní svátek

ZUŠ
Čtvrtek 9.5. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. D. Kinclové

v koncertní sál ZUŠ
Pátek 10.5. 00:00
Hudební obor

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon (sólová, komorní hra)

Plzeň 10.-12.5
Pátek 10.5. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Český Těšín
Sobota 11.5. 17:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Český Těšín
Úterý 14.5. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Havířov
Středa 15.5. 17:00
Hudební obor

Koncert učitelů a žáků ZUŠ Pavla Kalety v Evangelickém kostele Na Rozvoji

Český Těšín
Středa 15.5. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Karviná
Čtvrtek 16.5. 16:30
Hudební obor

Třídní koncert uč. D Hampalové

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 16.5. 18:00
Hudební obor

Židovský večer u příležitosti Dnia Niepodległości Izraela

Dom Narodowy Cieszyn (PL)
Čtvrtek 16.5. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Frenštát pod Radhoštěm
Pátek 17.5. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert Mgr. art. T Hampaly

koncertní sál ZUŠ
Pátek 17.5. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Frenštát pod Radhoštěm
Sobota 18.5. 17:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Český Těšín
Pondělí 20.5. 18:30
Hudební obor

Třídní koncert MgA. P. Doležala

koncertní sál ZUŠ
Úterý 21.5. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert Mgr. E. Ballod

koncertní sál ZUŠ
Středa 22.5. 16:00
Hudební obor

Okresní akordeonový koncert v Čítárně a kavárně Avion

Český Těšín
Středa 22.5. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert Mgr. L. Kalety

koncertní sál ZUŠ
Středa 22.5. 18:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Frýdek-Místek
Čtvrtek 23.5. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Čtvrtek 23.5. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. D. Cechlové

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 23.5. 18:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Frýdek - Místek
Pátek 24.5. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Český Těšín
Pátek 24.5. 16:30
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žákyně ze třídy Mgr. M. Wierzgoń v kostele Nejsvět. Srdce Ježíšova

Český Těšín
Pátek 24.5. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Orlová
Pátek 24.5. 21:00
Hudební obor

Vystoupení Mgr. M. Wierzgoń na Noci kostelů

Komorní Lhotka
Úterý 28.5. 8:45
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Hrátky s čertem“

Nový Jičín
Úterý 28.5. 11:00
Hudební obor

Talenty regionu na JKO

Ostrava
Úterý 28.5. 16:30
Hudební obor

Třídní koncert Mgr. M. Wierzgoń

koncertní sál ZUŠ
Středa 29.5. 8:45
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Hrátky s čertem“

Nový Jičín
Čtvrtek 30.5. 17:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáka ze třídy uč. D. Cechlové

koncertní sál ZUŠ
Pátek 31.5. 11:00
Výtvarný obor

Výstava Věda a technika v obrazech

Technickém muzeum v Ostravě
Pátek 31.5. 14:00
ZUŠ

Celorepublikový projekt ZUŠ Open

Český Těšín
Pátek 31.5. 17:00
Hudební obor

Třídní koncert BcA. D. Troszoka a MgA. L. Troszokové

koncertní sál ZUŠ
Sobota 1.6. 10:00
Hudební obor

Celodenní přehlídka hudby a tance Den dětí s „Múzami“

Nová Karolína v Ostravě
Sobota 1.6. 10:00
Hudební obor

Den dětí s „MÚZAMI“ v Nové Karolině

Ostrava
Pondělí 3.6. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Sněhurka“

Český Těšín
Pondělí 3.6. 18:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáka ze třídy Mgr. L. Kalety

koncertní sál ZUŠ
Úterý 4.6. 10:00
Hudební obor

Vivat MUSICA!

na zámku v Hradci nad Moravicí
Úterý 4.6. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Havířov
Úterý 4.6. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert Mgr. M. Vlašic

koncertní sál ZUŠ
Úterý 4.6. 16:00
ZUŠ

„Cieszynit Uznania 2019“

Dom Narodowy v Cieszynie
Úterý 4.6. 18:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáka ze třídy Mgr. L. Kalety

koncertní sál ZUŠ
Středa 5.6. 8:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Havířov
Středa 5.6. 16:00
Hudební obor

Absolventský koncert žáků ze třídy uč. D. Čapajkové a třídní koncert uč. E. Olszowé

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 6.6. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert uč. S. Bocka a uč. J. Zieleznika

koncertní sál ZUŠ
Pátek 7.6. 18:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáka ze třídy Mgr. L. Kalety

Café Muzeum v Cieszynie (PL)
Neděle 9.6. 16:00
Hudební obor

Harfový koncert „Vives les Vacances“

Cafe Muzeum v Cieszynie (PL)
Pondělí 10.6. 16:00
Hudební obor

Koncert v Čítárně a kavárně Avion

Český Těšín
Úterý 11.6. 16:00
Hudební obor

Samostatný absolventský koncert žáka ze třídy Mgr. L. Kalety v Čítárně a kavárně Avion

Český Těšín
Úterý 11.6. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Havířov
Středa 12.6. 16.30
Hudební obor

Třídní koncert uč. J. Petržely

koncertní sál ZUŠ
Středa 12.6. 19:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Třinec
Čtvrtek 13.6. 16:00
Hudební obor

Třídní koncert Bc. M. Danela

koncertní sál ZUŠ
Čtvrtek 13.6. 17:00
Hudební obor

Koncert v Jazzklubu na „Střelnici“

Český Těšín
Čtvrtek 13.6. 18:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Frýdek - Místek
Pátek 14.6. 15:00
Hudební obor

Vystoupení Kytarového souboru, žáků ze třídy Mgr. L. Kalety a K. Danela na „Svátku tří bratří“

na náměstí v Českém Těšíně
Pátek 14.6. 19.00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Český Těšín
Sobota 15.6. 17:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Český Těšín
Neděle 16.6. 17:30
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Kočka na rozpálené plechové střeše“

Český Těšín
Úterý 18.6. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Ferda Mravenec“

Karviná
Úterý 18.6. 16:00
Hudební obor

Samostatný absolventský a třídní koncert žáků ze třídy uč. Z. Brodové

koncertní sál ZUŠ
Úterý 18.6. 16:00
Hudební obor

Koncert ZŠ Kontešinec

KaSS „Střelnice“ v Českém Těšíně
Čtvrtek 20.6. 10:00
Liternárně-dramatický obor

Účinkování žáků LDO v představení „Sněhurka“

Český Těšín
Čtvrtek 20.6. 18:00
Hudební obor

Janáčkova filharmonie dětem

Společenský sál DK města Ostravy
Pátek 21.6. 00:00
Výtvarný obor

Plenér

Návsi - Jasení
Pátek 21.6. 17:00
Hudební obor

Koncert pedagogů ZUŠ MSK

ZUŠ Opava
Středa 26.6. 10:00
Hudební obor

Účinkování žáků LDO v představení „Sněhurka“

Frenštátě pod Radhoštěm
Pátek 28.6. 8:30
ZUŠ

Závěr školního roku 2018/2019

ZUŠ